Zásady ochrany osobních údajů

V Paulín Interiérové Dekory a Truhlářství chápeme význam ochrany osobních údajů a zavazujeme se k jejich ochraně v souladu s platnými právními předpisy. Naše zásady ochrany osobních údajů jsou založeny na transparentnosti, zodpovědnosti a bezpečnosti vašich údajů. Respektujeme vaše právo na ochranu vašich osobních údajů a zabezpečujeme je pomocí moderních technologických a organizačních opatření.

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prioritou a chceme, abyste se u nás cítili bezpečně. Uvědomujeme si důležitost osobních údajů, které nám svěřujete, a proto klademe velký důraz na jejich ochranu. Neprodáváme ani neuvolňujeme vaše osobní údajů třetím stranám k jiným účelům než k těm, které jsou přímo spojeny s poskytováním našich služeb.

Shromažďování a použití údajů

Shromažďujeme osobní údaje, které jsou nezbytné pro poskytování našich služeb a zlepšování našich produktů. Toto může zahrnovat jméno, adresu, e-mailovou adresu, telefonní číslo a další relevantní informace. Používáme tyto údaje k zajištění individuálního přístupu a poskytování kvalitního servisu. Naše společnost dodržuje přísná pravidla ve shromažďování, uchovávání a zpracování vašich osobních údajů.

Práva subjektu údajů

Máte právo na přístup k vašim osobním údajům, které u nás máte uloženy, a můžete požádat o jejich opravu, aktualizaci nebo odstranění. V případě dotazů nebo požadavků týkajících se vašich osobních údajů, prosím, neváhejte se na nás obrátit na e-mailovou adresu [email protected].

Vlastníkem webu je Marek Valenta, s adresou Veslařská 230, 637 00 Brno, Česká republika. Pro více informací o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, prosíme, navštivte naši webovou stránku.

Napsat komentář