Zásady ochrany osobních údajů

V rámci naší firmy Paulín Interiérové Dekory a Truhlářství, zastoupené majitelem Markem Valentou, se zavazujeme chránit soukromí našich zákazníků a uživatelů naší webové stránky. Respektujeme vaše právo na ochranu osobních údajů a aplikujeme všechny nezbytné kroky pro jejich bezpečné zpracování. Tento dokument popisuje, jaké typy osobních údajů shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi nakládáme, a jaké máte možnosti, pokud jde o vaše osobní údaje.

Zpracování osobních údajů

Kdykoli navštívíte naší webovou stránku, shromažďujeme určité informace, které mohou zahrnovat vaše IP adresy, typ prohlížeče, jazyk prohlížeče, čas a datum přístupu a odkazující web. Tyto informace používáme výhradně k vylepšení kvality našich služeb a k pochopení, jak uživatelé využívají naši webovou stránku.

Pokud se rozhodnete nám poskytnout osobní údaje prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře, jako je vaše jméno, adresa, telefonní číslo nebo emailová adresa, budeme tyto údaje zpracovávat pouze za účelem reagování na vaše dotazy nebo pro poskytování požadovaných služeb. Veškeré osobní údaje jsou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky a Evropské unie na ochranu osobních údajů.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se zpracování vašich osobních údajů nás můžete kontaktovat na email [email protected] nebo na naší poštovní adrese:

Marek Valenta
Veslařská 230
637 00 Brno
Česká republika

Napsat komentář